افسران سایبری خوزستان

۱۹ مطلب توسط «پایگاه افسران سایبری خوزستان» ثبت شده است

آخرین جلسه افسران سایبری خوزستان با موضوع "منطق فازی جنگ نرم " با حضور مهندس عباس موزونی مدیر دبیرخانه شورای عالی سیاست گذاری اینترنت و اینترانت در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مورخ 92/12/20 در سالن آمفی تئاتر دانشکده کشاورزی دانشگاه شهیدچمران اهواز راس ساعت 14 برگزار شد.

در این جلسه اساتید ، دانشجویان و وبلاگ نویسان و فعالین شبکه های اجتماعی استان خوزستان حضور داشتند مهندس موزونی در زمینه مختصات حضور نیروی انسانی در جنگ نرم به ارائه مطلب پرداختند.

در پایان این جلسه جوائز برگزیدگان مسابقه وبلاگنویسی انقلاب ما به آنان اهدا شد و از فعالین گروه افسران سایبری خوزستان تقدیر به عمل آمد.

  • پایگاه افسران سایبری خوزستان

آخرین جلسه افسران سایبری خوزستان با موضوع "منطق فازی جنگ نرم " با حضور مهندس عباس موزونی مدیر دبیرخانه شورای عالی سیاست گذاری اینترنت و اینترانت در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مورخ 92/12/20 در سالن آمفی تئاتر دانشکده کشاورزی دانشگاه شهیدچمران اهواز راس ساعت 14 برگزار خواهد شد. این جلسه که در دو زمان یک ساعت و نیمه برگزار می شود راس ساعت 18 بعد از ظهر به پایان خواهد رسید. در این جلسه اصحاب رسانه های خبری مجازی و وبلاگ نویسان و فعالین شبکه های اجتماعی استان خوزستان در یک جمع صمیمی در کنار یکدیگر جمع خواهند شد. شرکت برای عموم (خواهران و برادران) در این جلسه آزاد است.

  • پایگاه افسران سایبری خوزستان
  • پایگاه افسران سایبری خوزستان
  • پایگاه افسران سایبری خوزستان
  • پایگاه افسران سایبری خوزستان